• Tatiliniz İz Bırakmalı...
7/24 WhatsApp Canlı Destek

YEDİGÖLLER TURU GÜNÜBİRLİK

YEDİGÖLLER TURU
Kahvaltı | Ulaşım | Milli Park Giriş Ücretleri | Rehberlik

Uzun Göl, Nazlı Göl, Kuru Göl, Sazlı Göl, Büyük Göl, Derin Göl, Dilek Çeşmesi,

Pisagor Ağacı

Uzun Göl - Nazlı Göl - Kuru Göl - Sazlı Göl - Büyük Göl - Derin Göl - Dilek Çeşmesi

07.30 | Sezenler Sokak Sıhıye Atatürk Lisesi Önü
07.35 | Milli Kütüphane Metro Durağı
07.40 | Armada AVM Önü
07.50 | Ümitköy Köprüsü Altı
07.55 | Koru Sitesi ANSE Önü
08.05 | Eryaman Optimum AVM Karşısı

Sabah Hareket noktasında Buluşmamız;dan İtibaren Günübirlik Turumuz. araç içi sabah kahvaltısı (Sandviç) ikramlarımızla beraber.Günübirlik Yedigöller Turuna Başlayarak,Kapankaya Mevkii’ne varıyoruz. Kapankaya seyir terasından sonra her mevsim ayrı bir güzelliğe sahip gölleri sırasıyla İncegöl ve Sazlıgöl gezilerimizi yapıyoruz. Ardından Kurugöl, Nazlıgöl,  Büyük Göl, Derin Göl ve Serin Göl’ü rehberimizin anlatımları eşliğinde geziyoruz. Yeşilin her tonuna sahip ormanlar arasında yapacağımız yürüyüşün ardından fotoğraf çekimi için serbest zaman veriyoruz. öğle yemeği öncesinde (Ekstra) ve sonrasında Yedigöller’de fotoğraf çekimi molaları, tertemiz bir havada doğa yürüyüşleri ve dinlendirici atmosferinde manzara keyfi buluyoruz. Batı Karadeniz Bölgesi'nin oldukça engebeli bir yöresinde bulunan milli parkta irili ufaklı göller, oldukça zengin bitki örtüsü ve alabalıklar bulunuyor. Eski geyik üretme çiftliği, gülen kayalar, şelale, dilek çeşmesi, 500 yaşındaki Anıt çam ve Pisagor Ağacı ziyaret edilmeyi beklemekte. Gezimizin sonrasında Ankara’ya hareket ediyoruz. Gerekli molalarımız ve araç içi ikramlarımızla Ankara’ya varıyoruz. Siz değerli misafirlerimizle bir sonraki  Yedigöller Turunda görüşmek üzere veda ediyoruz.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Özel Tur Araçları İle Ulaşım
 • Sabah kahvaltısı (Araç içi Sandviç)
 • Programda belirtilen geziler
 • Milli Park giriş ücretleri
 • Profesyonel Rehberlik Hizmeti
 • Refakat Hizmeti
 • Seyahat esnasında soğuk ikramlar

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Ekstra Harcamalar
 • Öğle yemeği (sucuk+köfte+ tavuk + garnitür +meşrubat)

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri:

  1.Ek Bilgiler

  YEDİGÖLLER TURU İLE SONBAHARI KEŞFEDİN

   

              4 mevsimin farklı yerlerde, farklı güzelliklerde yaşandığı ülkemizde sonbaharın tüm renklerini görebileceğiniz yerdir Yedigöller.

             Bolu deyince Abant ve Gölcük ile birlikte akla gelen yerlerden birisi olan Yedigöller; Ankara ve İstanbul’un ortasında yer alması ve ortalama 3 saat gibi kısa bir sürede ulaşılması sebebiyle nisandan kasıma kadar, özellikle hafta sonu, dolup taşar. Büyük şehrin kalabalığından ve Ankaralıların tabiriyle, Ankara’nın griliğinden renk cümbüşünün içine kaçmak isteyenler için ödül olarak sunulmuş bir destinasyondur Yedigöller. Özellikle son yıllarda burası Ankara Çıkışlı Yedigöller Turu olarak oldukça rağbet görmektedir.

              Adından da anlaşılacağı gibi milli park sınırları içerisinde 7 tane göl (Sazlı göl, Nazlı göl, Kuru göl, Derin göl, Büyük göl, İnce göl, Serin göl) bulunmaktadır. Yedigöller turunda bu 7 gölü tek tek ziyaret etmek için yürümeniz gerekiyor. Yürürken keşfettiğiniz bu güzel doğada sosyal medya hesaplarınızda paylaşacağınız fotoğraflar çekebilirsiniz tabi ki :) 3 saat süren bir yolculuk ve yaptığımız doğa yürüyüşü elbette karnınızı acıktıracak. Milli park içerisinde restoran bulunmaması sebebiyle burada yemeğimizi, tabi ki doğaya zarar vermeden, göl manzarası eşliğinde mangal olarak alıyoruz.

              Ankara’dan Çıkışlı Yedigöller Turunda bol bol yürüyüş yapacağınız için ayakkabılarınızın ve kıyafetinizin bu tura uygun olması gerekmektedir. Batı da olsa Karadeniz bölgesi sınırları içerisinde bulunduğumuzdan hava bize her an sürpriz yapabilir. Dolayısıyla Yedigöller turuna çıkarken yanınıza mutlaka şemsiye almalısınız. Ve tabi ki telefonların, fotoğraf makinelerinin şarjı da tur esnasında önemli diğer detaylardandır. Bunlar için de yanınıza yedek pil, batarya, hafıza kartı ve taşınabilir güç kaynağı almanızı tavsiye ederiz. 

              Yedigöller turunda ziyaretimiz sadece 7 tane göl ile sınırlı değil. İki ağacın birleşerek dik bir üçgen oluşturduğu Pisagor Ağacı ve dilek tutup 7 oluktan su içtiğimiz Dilek Çeşmesi de Ankara’dan Yedigöller turuna gelen misafirlerimizin dikkatini çekmektedir.

              Ankara’dan Yedigöller Turu nisan ayı itibariyle başlar; kışın kendini hissettirmeye başladığı kasım ayının sonuna kadar devam eder.

              Her hafta sonu yaptığımız Ankara Çıkışlı Günübirlik Yedigöller Turumuzda siz değerli misafirlerimizi ağırlamaktan keyif duyarız.

              Sarı, kırmızı, turuncu ve yeşilin uyumu sizleri kendisine hayran bırakacak.

   

  2.İptal Şartları

  3.Vize Bilgileri

  YEDİGÖLLER TURU GÜNÜBİRLİK HAKKINDAKİ GÖRÜŞLERİNİZ


  Gülhan Yardımcı
  Merhaba,yedigöller turunuza katıldık Begüm Hanım'dan çok memnun kaldık yaza görüşmek üzere :)
  10.11.2019

  Tur Bilgileri

  • Günübirlik
  • İnce Göl, Sazlı Göl, Nazlı Göl, Büyük Göl, Küçük Göl, Dilek Çeşmesi, Pisagor Ağacı, Kapankaya
  • +90 312 435 08 80

  Benzer Turlar

  ADANA PORTAKAL ÇİÇEĞİ FESTİVALİ TURU

  ADANA PORTAKAL ÇİÇEĞİ FESTİVALİ TURU

  1 Gece 2 Gün

  Fiyatını Sorunuz

  KAPADOKYA TURU GÜNÜBİRLİK

  KAPADOKYA TURU GÜNÜBİRLİK

  Günübirlik

  Fiyatını Sorunuz

  AKÇAKOCA TURU GÜNÜBİRLİK

  AKÇAKOCA TURU GÜNÜBİRLİK

  Günübirlik Tur

  Fiyatını Sorunuz

  BEYPAZARI TURU GÜNÜBİRLİK

  BEYPAZARI TURU GÜNÜBİRLİK

  Günübirlik Tur

  Fiyatını Sorunuz

  ÇORUM - HATTUŞA TURU GÜNÜBİRLİK

  ÇORUM - HATTUŞA TURU GÜNÜBİRLİK

  Günübirlik Tur

  Fiyatını Sorunuz

  
  Kampanyalardan Haberdar Olun
  Grup Şirketlerimiz Hattusas Lojistik Double Inn Marina Shuttle Ankara Deko Plastik Caner Turizm Grand Merpond Otel