• Tatiliniz İz Bırakmalı...

KERVANSARAY KUNDU BEACH HOTEL

Fiyatı Sorunuz

KERVANSARAY KUNDU BEACH HOTEL Hakkında Genel Bilgiler

Kervansaray Kundu Beach Hotel, Antalya'nın Kundu beldesinde yer alır ve Muratpaşa 'ya çok yakın bir konumdadır. Antalya Kundu otelleri arasında yer alan bir tesis olmasından dolayı, çok yoğun şekilde hizmet verir. Bu nedenle her sezon için farklı birçok erken rezervasyon fırsatları ile misafirlerini karşılar. Her detayı ile uygun tatil özelliklerini temsil eden bir tesistir.

 Genel Özellikler

            Kervansaray Kundu Beach Hotel, bulunduğu alanda bir sahil oteli olarak tanımlanır. 135 metre uzunluğunda bir sahile sahiptir. Hem orman hem de deniz manzarası gören bir tesistir. Otelde farklı konseptlerde birçok restoran ve bar da mevcuttur. Yorumlar üzerinden otelin genel özellikleri hakkında fikir edinilebilir. Erken rezervasyon otelleri ile de benzer özellikler sunar.

 Deniz ve Havuz Özellikleri

            Otelde 1 adet dinlenme havuzu, 1 adet kapalı havuz, 1 adet açık havuz, 1 adet çocuk havuzu ve 1 adet de aquapark havuzu yer alır. Aynı zamanda otele ait bir plaj da hizmet verir.

 Konsept Özellikleri

            Otelde her şey dahil konsepti ile hizmet verilmektedir. Gün boyu devam etmek üzere yeme ve içme servisleri tüm misafirlere açık büfeler ile sunulur. Mevcut otel konsepti, tatil kampanyaları içerisine dahil edilir.

 Tesis Aktiviteleri ve Eğlenceleri

            Hem gündüz hem de gece etkinlikleri içerisinde animasyonlar, dans şovları, açık ve kapalı mekan partileri, spor etkinlikleri ve eğlenceli aktiviteler mevcuttur.

 Çocuk Aktiviteleri

            Çocuk kulübünde gün boyu devam eden animasyonlar, eğlenceli oyunlar ve eğitici aktiviteler düzenlenmektedir.

 Otel Hizmetleri

            Kervansaray Kundu Beach Hotel tesisi içerisinde tüm detayların düşünüldüğü hizmetler sunulmaktadır. Konaklama haricinde spa, spor merkezleri, güzellik salonları, masaj salonları ve birçok etkinlik alanı ile de hizmet verilmektedir. İndirimli fiyatlar sunması ile de, ödeme kolaylıkları konusunda da hizmet verdi

 Oda Özellikleri

            Standart odalar dışında, aile ve engelli odaları da otel içerisinde hizmet vermektedir. Odalarda manzaralı balkonlar, klima, TV, uydu kanalları, kablosuz internet, telefon, minibar, kilitli kasa, sıcak su, uyandırma servisi ve saç kurutma makinesi yer almaktadır. Otel fiyatı hem seçilen oda tipi hem de planlanan sezona göre değişecektir.

KERVANSARAY KUNDU BEACH HOTEL Konumu

KERVANSARAY KUNDU BEACH HOTEL HAKKINDAKİ GÖRÜŞLERİNİZ


Otel Bilgileri

Benzer Oteller

KERVANSARAY KUNDU BEACH HOTEL

KERVANSARAY KUNDU BEACH HOTEL

Antalya Kundu

Fiyatlar İçin Lütfen Talep Oluşturun

Fiyat Sorunuz


Kampanyalardan Haberdar Olun