• Tatiliniz İz Bırakmalı...

VİETNAM KAMBOÇYA TURU
VİETNAM KAMBOÇYA TURU Hakkında Genel BilgilerUÇUŞ DETAYLARI

Türk Hava Yolları ile

TK168 İstanbul - Saigon 02:15 - 17:00
TK168 Hanoi - İstanbul   22:20 - 04:55

KONAKLAMA DETAYLARI

Saigon - Aristo Hotel / Premier Deluxe 4* vb.
Siem Reap - Cheathata Angkor 4* vb.
Hanoi - Kuretake Inn 4* vb.

1. Gün: İSTANBUL – SAIGON (HO CHI MINH)

Turumuz 31 Mayıs 2019 tarihi, saat 22.30’da İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali’nde buluşmamız ile başlıyor. Saat 02.15’te Türk Havayolları TK168 sefer sayılı uçuşu ile Saigon’a hareket ediyoruz. Yerel saat ile 17.00’da Saigon’a varış. Özel aracımız ile otelimize transferimiz ardından dinlenmek üzere serbest zaman. Akşam yemeğimizi yerel restoranda alıyoruz. Geceleme otelimizde.  


2. Gün: SAIGON

Kahvaltının ardından panoramik Ho Chi Minh şehir turumuzu gerçekleştiriyoruz. Savaş Müzesi, Opera Binası, Tarihi Posta Binası ve Notre-Dame Katedrali ve Ben Thanh Pazarını ziyaret edeceğiz. Öğle yemeğinin ardından dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Cu Chi Tünelleri turumuza katılabilirler. Yakın tarihimizin en etkileyici olaylarından, birçok filme konu olmuş Vietnam – A.B.D. savaşı sırasında Kuzey Vietnamlı halkın inşa ettiği ve savaş boyunca bir şehir haline gelen siperleri, kampları ve tünelleri görüyoruz. Turdan sonra otele transfer. Geceleme otelimizde.  
Cu Chi Tünelleri Turu: 40 $ (Kişi başı)


3. Gün: SAIGON – SIEM REAP

Kahvaltının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak “ Öğle yemekli Mekong Deltası” turuna katılabilirler. Suyun üzerinde suyla iç içe yaşayan bir dünyaya, My Tho kasabasına hareket ediyoruz. Varışımızı takiben yerel bir tekne ile birbirini kesen kanal sokaklar arasında gezintiye başlıyoruz. İlk durağımız yöreye özgü el yapımı eşyaların yapılışını, hindistan cevizinden üretilen şekerlerin imalathanelerini ve rengârenk meyve bahçelerini göreceğimiz Thoi Son Adası. Burada güzel bahçelerin gölgesinde taze meyveleri tadarken yerel sanatçıların müziğinin keyfini süreceksiniz. Daha sonra ev yapımı bal çayının tadına bakmak için bir çiftliğe uğruyor ve kanallar arasında devam eden turumuzda yörenin yaşayışı hakkında her şeyi öğreniyoruz. Vinh Trang Pagodası’nı ziyaret ediyoruz. Öğle yemeğimizi yerel restoranda alıyoruz. Turdan sonra havaalanına transfer ve Siem Reap’e uçuş. Varışta otele transfer ve geceleme otelimizde. 
Öğle yemekli Mekong Deltası Turu: 65 $ (Kişi başı)
 


4. Gün: SIEM REAP – ANGKOR THOM – ANGKOR WAT

Kahvaltının ardından UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde yer alan Angkor Thom turumuz başlıyor. İlk durağımız Angkor Thom ve Güney Kapısı. Daha sonra Baphuon, Bayon Tapınağı ve Ta Phrom Tapınağı’nı geziyor ve Cüzamlı Kral ve Fil Teraslarını ziyaret ediyoruz. Öğle yemeğimizi yerel restoranda alıyoruz. Daha sonra insanlık tarihinin en muazzam yapıtlarından biri olan Angkor Wat ile gezimizi tamamlıyoruz. Gezimizin ardından otelimize döneceğiz. Konaklama Siem Reap otelimizde.  


5. Gün: SIEM REAP– HANOI


Kahvaltının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak Güney Doğu Asya’nın en büyük gölü olan Tonle Sap Gölü tekne turuna katılabilirler. Yapacağımız tekne turunda Kamboçya’nın en önemli gelir kaynağı olan balıkçılıkla geçinen ailelerin, kazıklar üzerine oturtulmuş evleri ve yüzen evlerini yakından görüyoruz. Tur bitimi havaalanına transfer olup, yerel havayolları ile Hanoi’ye uçuyoruz. Varışta otele transfer ve geceleme Hanoi otelimizde.  
Tonle Sap Gölü tekne turu: 35 $ (Kişi başı)
 


6. Gün: HANOI


Kahvaltının ardından yapılacak panoramik Hanoi şehir turumuzda Ho Chi Minh Mozalesi, Başkanlık Sarayı, Vietnam’ın ilk üniversitesi olan Literatür Tapınağı ve Single Pillar Pagodası görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası yerel restoranda öğle yemeğimizi alıp otelimize transfer oluyoruz. Akşamüzeri dileyen misafirlerimiz ekstra olarak “Akşam yemekli Su Kuklası Tiyatrosu” turuna katılabilirler. Hanoi’de Kızılırmak Deltası kültürünün önemli bir parçası olan Su Kuklası Tiyatrosu’nu izledikten sonra otele transfer ve geceleme Hanoi otelimizde. 
Akşam yemekli Su Kuklası Tiyatrosu turu: 45 $ (Kişi başı)
 


7. Gün: HANOI


Kahvaltın ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde yer alan Halong Bay turuna katılabilirler. Keyifli bir tekne turunda dünyanın en muhteşem doğal güzelliklerinden biri kabul edilen bu körfezi keşfedeceğiz. Adacıklar ve mağaralar etrafında gezimizi gerçekleştiriyoruz. Öğle yemeğimizi alıp, tur sonrası Hanoi otelimize transfer oluyoruz. Geceleme otelimizde.
Öğle Yemekli Halong Bay tekne turu: 95 $ (Kişi başı)
 


8. Gün: HANOİ – İSTANBUL

Kahvaltın ardından rehberimizin belirlediği saatte Hanoi’ye doğru yola çıkacağız. Hanoi’de serbest zaman ve öğle yemeği. Daha sonra havaalanına transfer olacağız. Saat 22.20’de Türk Havayolları’na ait TK168 sefer sayılı uçuşu ile İstanbul’a hareket ediyoruz. Yeni günü uçakta karşılıyoruz. 


9. Gün: İSTANBUL

Yerel saat ile 04.55’te İstanbul Atatürk Havalimanı’na hoş geldiniz.  


Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Türk Havayolları ile İstanbul – Saigon/Hanoi - İstanbul gidiş ve dönüş ekonomi sınıfı uçak biletleri ve vergileri
 • Saigon – Siem Reap ekonomi sınıf uçak bileti ve vergileri
 • Siem Reap – Hanoi ekonomi sınıf uçak bileti ve vergileri
 • Programda belirtilen şehirlerde 4* otellerde oda-kahvaltı konaklamalar
 • Programda belirtilen günlerde 3 öğle ve 1 akşam yemekleri
 • Programda dahil olduğu belirtilmiş geziler
 • Ho Chi Minh ve Hanoi  şehir turları
 • Türkçe rehberlik hizmeti
 • Zorunlu sigorta (Mesleki sorumluluk sigortasıdır)

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Yurtdışı çıkış fonu (15 TL)
 • Yemeklerde alınacak içecekler
 • Seyahat sigortası
 • Programda dahil olduğu belirtilmemiş geziler
 • Ekstra turlar
 • Programda dahil olduğu belirtilmemiş öğle ve akşam yemekleri 
 • Kişisel harcamalar
 • Bahşişler
 • Vietnam (çok girişli) ve Kamboçya vizeleri

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri:


  1.Ek Bilgiler

  2.İptal Şartları

  3.Vize Bilgileri
  VİETNAM KAMBOÇYA TURU HAKKINDAKİ GÖRÜŞLERİNİZ


  Tur Bilgileri

  Benzer Turlar

  İTALYA İKONLARI TURU

  İTALYA İKONLARI TURU

  3 Gece 4 Gün

  27.10.2020

  499.00

  COMBO AMERİKA TURU

  COMBO AMERİKA TURU

  12 GECE 13 GÜN

  30.09.2020

  16500.00 TL

  OLYMPOS TATİLİ

  OLYMPOS TATİLİ

  3 Gün 4 Gün

  01.10.2020

  899.00 TL

  MEKSİKA & KÜBA TURU

  MEKSİKA & KÜBA TURU

  8 Gece 9 Gün

  02.10.2020

  1599.00 $

  HERŞEY DAHİL KARADENİZ BATUM TURU

  HERŞEY DAHİL KARADENİZ BATUM TURU

  5 Gece 6 Gün

  03.10.2020

  1945.00 TL

  
  Kampanyalardan Haberdar Olun