VİYANA TURU THY İLE Tur Programı

VİYANA TURU

3 GECE 4 GÜN

4*HOTEL  

Kalkış Yerleri:
PROGRAM
1 Gün: İSTANBUL - VİYANA

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde THY kontuarında saat 09:00’da buluşma. Bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Türk Hava Yolları TK 1885 nolu seferi ile saat 12:00’de Viyana’ya hareket, saat 13:15’de varış. İnişimizi takiben bizi bekleyen özel otobüsümüzle Viyana şehir turu. Görülecek yerler: Opera Binası, Sanat Tarihi Müzesi, Parlamento Binası, Belediye Binası, Hof Theatre, Üniversite, Votiv Kilisesi, Maria Teresa Meydanı ... Sonrasında otelimize transfer, yerleşme ve serbest zaman. Akşam arzu edenler için ekstra Grinzig turuna katılma imkanı. Geceleme otelimizde.2 Gün: VİYANA

Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman. Arzu edenler için ekstra Seegrotte Mağara Gölü & Viyana Ormanları & Schönbrunn Sarayı Bahçeleri ve  akşam ki Klasik Müzik Konseri turlarına katılma imkanı. Geceleme otelimizde.3 Gün: VİYANA

Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman. Arzu edenler için ekstra Bratislava & Budapeşte şehir gezileri turuna katılma imkanı. Geceleme otelimizde.4 Gün: VİYANA - İSTANBUL

Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman. Sonrasında havalimanına transfer, bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Türk Hava Yolları TK 1886 nolu seferi ile saat 14:10’da İstanbul'a hareket, saat 17:25’de varış ve turumuzun sonu.ÇIKIŞ TARİHLERİ VE FİYATLAR
DİĞER BİLGİLER
Notlar

.VIYANA ORMANLARI-SEEGROTTE MAĞARA GÖLÜ-SCHÖNBRUNN SARAYI BAHÇELERİ 60 EURO

Viyana ormanları içinde yapacağımız yarım günlük bu gezimizin ilk durağı olan Seegrotte yüzyılın başında maden olarak açılmış yapay bir mağaradır. Burada özel rehber eşliğinde gezerken Nazilerin ilk jet uçağını üretmek için fabrika olarak kullandığı mağarada çalışan esirlerin günlerini geçirdikleri atölye ve şapeli görecek ve mağaradaki gölde tekne ile gezeceğiz.Gezintimizin devamında Schöbrunn Sarayını ziyaret edeceğiz.

Dahil olan servisler: Ulaşım + Mağara Girişi + Rehberlik

SCHÖNBRUNN SARAYI 45 EURO

Schönbrunn Sarayı'nın bahçeleri, içi, müze bölümü

Dahil olan servisler: Ulaşım + Saray Girişi + Rehberlik

KLASİK MÜZİK KONSERİ 55 EURO

Sezonuna göre klasik müzik konseri veya vals ve bale gösterisi.

Dahil olan servisler: Ulaşım + Rehberlik + Giriş

Çocuk indirimi yoktur.
 

GRINZING 45 EURO

Bir bağcılık köyü olan ve özellikle beyaz şarapları ile ün yapmış olan Grinzing Köyü şimdilerde otantik binaları ve tipik restoranları ile turistlerin uğrak yeri olmuştur. Viyana’nın 20 dk. kadar dışında olan Grinzing’de alınacak yemek sırasında akordeon ve keman eşliğinde eğlence turu.

Dahil olan servisler: Ulaşım + Rehberlik + Yemek + İçecek
 

..BUDAPEŞTE & BRATISLAVA ŞEHİR TURU 100 EURO

Slovakya ve Macaristan'ın başkentleri Bratislava ve Budapeşte şehir turları.

Dahil olan servisler: Ulaşım + Şehir Tur + Rehberlik
 

3 kişilik odalarda ilave yatak standartı farklı olabilir.

** Ekstra turlarımız yeterli katılım sayısı ile gerçekleşmektedir.

** Ekstra tur günleri değişebilir.

** Ekstra tur paketlerinin satışı turunuz sırasında rehberiniz ile yapılmaktadır.

** Paket içindeki ekstra turlar başka ekstra turlar ile birleştirilmemektedir.

** Paket içindeki her hangi bir ekstra tur paketten düşülmemektedir.

** Ekstra tur paketi üzerinden başka bir indirim yapılmamaktadır.

** Şehirlerarası transfer sırasında yapılan ekstra turlar çoğunluğun katılımı ile gerçekleşir. Katılmayan misafirlerimiz alışveriş merkezi gibi uygun bir noktada vakit geçirebilirler.

** Türk Hava Yolları uçuşlarında her kişinin 1 bagaj ve 20 kilo hakkı vardır. 20 kiloyu geçen bagajlar için ücret farkı ödenmesi gerekmektedir. Eşli – çocuklu dahi olsa tek bagajda 20 kilo sınırı aşılamamakta ve fark ödenmesi gerekmektedir. Bu sebeple her kişi için 1 bagaj tavsiye edilir. El bagajları maksimum 7 kilo olmalıdır.

** Uçuşlarımız grup rezervasyonu olup, gidiş - dönüş tek bilet düzenlenmektedir. Gidiş uçuşunun kaçırılması ve/veya kullanılmaması durumunda; havayolunun kuralları geçerli olup dönüş rezervasyonu otomatik olarak yanabilir.

** Yurtdışı çıkış harç pulunuzu almayı unutmayınız.

** Güvenlik noktalarında, el bagajınız sıvılar ve diğer yasaklı maddelere karşı kontrol edilecektir.

** Havayolunun uçağa biniş kapısının değişebileceğini göz önüne alarak uçağa gitmeden önce lütfen kontrol ediniz.

** Tur süresince tüm özel eşyalarınıza titizlikle sahip çıkmanızı rica ederiz. Unutulan eşyaların her türlü sorumluluğu misafirlerimize ait olup,  unutulan eşyaların bulunmasından ve getirilmesinden hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Bulunan eşyalar bulunduğu ülkeden karşı ödemeli kargo hizmeti ile misafirlerimize gönderilecektir.

** Otellerde grup kahvaltıları ayrı bir salonda servis edilebilir.

** Kahvaltı salonundan yiyecek çıkartmak yasak olup, aksi takdirde ödeme talep edilebileceğini önemle hatırlatırız.


İptal Şartları

Atatürk Bul. 85/3 Kızılay Ankara
+90 312 435 08 80


Bu çıktı 29.11.2021 22:59 tarihinde verilmiştir. tur programında ve fiyatlarında değişiklik yapabilir. Lütfen rezervasyon anında yeniden kontrol ediniz.