ESKİŞEHİR TURU HIZLI TRENLE Tur Programı

TÜRK DÜNYASI KÜLTÜR BAŞKENTİ 

ESKİŞEHİR 

Kalkış Yerleri:
PROGRAM
Ankara Tren Garın dan Hareket - Eskişehir Balmumu Müzesi - Porsuk Çayı - Atlıhan El Sanatları Çarşısı - Odunpazarı Evleri - Devrim Arabası - Kurşunlu Külliyesi - Sazova Parkı

Sabah Saat 06.00 Ankara Tren Garı’nda buluşarak 06.20 de Türk dünyası kültür başkenti Eskişehir e hareket. İlk olarak sabah kahvaltısını alacağımız restorantımıza geçiyor ve ardından rengarenk evleri ile tarihi odunpazarını ziyaret ediyoruz İçerisinde yer alan Atlıhan el sanatları çarşısına geçerek buradan alışveriş yapabilir hediyelik eşyalar alabilirsiniz. İsmini Kubbesinin kurşunlu ve kaplı olmasından dolayı alan kurşunlu camii ve külliyesi ziyareti. Ardından Dünya’nın pek çok ülkesinde bulunan ‘Madam Tussaud’ Müzesinin ilk örneği olan balmumu heykeller müzesi ziyareti. İçerisinde başta Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere yerli yabancı 160 kişiye yakın heykel bulunmaktadır. Türkiye’nin ilk ve tek yerli otomobili olan Devrim arabası ziyareti…Ardından Şehrin ortasından geçen porsuk çayının üzerinde tekne turu yapıyoruz. Son olarak ise Türkiye’nin en büyük ve en güzel parklarından bir tanesi olan Sazova parkı ziyareti. Parkın ilgi çeken bölümleri olan Masal Şatosu, Uzay Evi, Korsan Gemisi ve Hayvanat Bahçesi ve Eti sualtı dünyası görülecek yerler arasında..
Saat 17.30 Eskişehir gar'a varış 17.50 treni ile Ankara'ya Hareket ediyor ve bir başka AYAKİZİ organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.  

NOT : Misafirlerimiz kontrol noktaları ile trenlere kabul yapılan istasyonlarda mutlaka ''kimliklerini hazır bulundurmakla yükümlüdür''
Kimliği yanında olmayan misafirimiz kontrol noktalarından trenlere kabul edilmez

ÇIKIŞ TARİHLERİ VE FİYATLAR
DİĞER BİLGİLER
Notlar

İptal Şartları

Atatürk Bul. 85/3 Kızılay Ankara
+90 312 435 08 80


Bu çıktı 20.06.2024 00:05 tarihinde verilmiştir. tur programında ve fiyatlarında değişiklik yapabilir. Lütfen rezervasyon anında yeniden kontrol ediniz.