BEYPAZARI TURU GÜNÜBİRLİK Tur Programı
ANKARA ÇIKIŞLI BEYPAZARI TURU GÜNÜBİRLİK

 

 

08:30 Kızılay Atatürk Bulvarı No: 85
08:35 Bahçelievler Milli Kütüphane Yanı
08:45 Söğütözü Armada Önü
08:50 Odtü Köprüsü Altı
08:55 Bilkent Köprüsü Altı
09:00 Ümitköy Köprüsü Altı
09:05 Koru Sitesi Migros Karşısı
09:10 Yaşamkent Bp Benzinlik
09:15 Eryaman Optimum Önü
 

 

 

Kalkış Yerleri:
PROGRAM
BEYPAZARI - İNÖZÜ VADİSİ - HIDIRLIK TEPESİ - YAŞAYAN MÜZE - SODA FABRİKASI

 

Araç içerisinde sizlere sunduğumuz sıcak, soğuk ikramlar eşliğinde yaklaşık 1 saat süren yolculuğumuz sonrasında Ankara'nın en önemli turizm merkezlerinden olan Beypazarı'na varıyoruz.  İnözü Vadisi'nde bulunan restoranımızda serme köy kahvaltımızı aldıktan sonra Beypazarı'nın en yüksek noktalarında Hıdırlık Tepesi'ne çıkıp Beypazarı'nın manzarasını seyrediyoruz. Sonrasında Suluhan olarak da bilinen Nasuh Paşa Hanı'nı; Beypazarı'nın tarihi ile ilgili makale,kalıntı ve eserlerin sergilendiği Kent Tarihi Müzesi'ni; Türkiye'nin ilk uygulamalı kültür müzesi olan Yaşayan Müze'yi ve Beypazarı'nın tarihi sokağı Alâaddin Sokak gezilerimizi yapıyoruz. Öğlen yemeğimizi (yöresel menü) İnözü Vadisi'ndeki dere kenarında bulunan restoranımızda alıp İnözü Vadisi'ni panaromik olarak gördükten sonra Beypazarı Soda Fabrikası’nda sodanın tadımı yapıyoruz. Yöresel ürünler pazarında Beypazarı Kurusu alışverişi ve Gümüşçüler Çarşı’nda gümüş alışverişi için serbest zaman veriyoruz ve Ankara’ya hareket ediyoruz. Ayaş’ta verdiğimiz kısa molanın ardından 21:30 civarında Ankara ya varıyoruz. Başka bir AYAKİZİ TURİZM organizasyonunda görüşmek üzere... 

 

 

ÇIKIŞ TARİHLERİ VE FİYATLAR
DİĞER BİLGİLER
Notlar

Turlarımız, tura kayıt yaptıran kişi sayısına göre; 15-18 kişide özel dizayn minibüs ile (Crafter, Sprinter), 19-30 kişide midibus ile (Sultan, Turkuaz, Nova, Prestige, Harmony), 30 kişinin üstünde ise lüks otobüslerimiz (Tourismo, Neoplan, Fortuna, Safir) ile yapılacaktır. Turlarımızın, yeterli sayıya ulaşamaması ve iptal olması durumunda (min.15 Kişi); konaklamalı turlarda minimum 2 gün önceden, günübirlik turlarda minimum 1 gün önceden haber verilir.Ayakizi Turizm, kesin kayıt tarihine kadar fiyatlarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Otellerden hareket saatlerini rehber belirleyecektir ve iklim koşullarına göre programda değişiklik yapabilir.  Ayakizi Turizm, gerekli gördüğü durumlarda; tur güzergahını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar. Ayakizi Turizm, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Ayakizi Turizm sorumlu tutulamaz.


İptal Şartları

Atatürk Bul. 85/3 Kızılay Ankara
+90 312 435 08 80


Bu çıktı 30.11.2021 00:01 tarihinde verilmiştir. tur programında ve fiyatlarında değişiklik yapabilir. Lütfen rezervasyon anında yeniden kontrol ediniz.