• Tatiliniz İz Bırakmalı...

SAFRANBOLU TURU GÜNÜBİRLİK
SAFRANBOLU TURU GÜNÜBİRLİK Hakkında Genel Bilgiler

Unesco tarafından Dünya Kültür Mirasları listesinde yer alan
SAFRANBOLU

Safranbolu - Cam Teras - Yörük Köyü - Cinci Han - Kaymakamlar Evi - Tarihi Evler - Yemeniciler Çarşısı - Hıdırlık Tepe -

Sabah Ankara’dan hareketimizin ardından Dünya Miras Listesi’nde yer alan 9 kültürel varlık dan biri olan SAFRANBOLU’ ya varış. Şehir ismini bölgede yetişen safran çiçeğinden alıyor. İlk durak noktamız  Tokatlı kanyonu üzerine yapılan ve 80 metre yüksekte inşa edilen cam teras. Ardından 18 ve 19.yüzyıl Türk toplumunun geçmişini, kültürünü ve yaşama biçimini yansıtan kaymakamlar evi, cinci han, Turizm Bakanlığı tarafından koruma altında olan Türkiye de ki iki köyden biri olan yörük köyü ve Hıdrlık tepesi görülecek yerler arasında. Ardından bölgenin ünlü Safranbolu Lokumunu tatmak için imalat mağazamıza geçiyoruz. Turumuzu sonlandırırken yemeniciler çarşısında kumda kahvemizi yudumlayıp Ankara’ya dönmek üzere yola çıkıyor ve bir başka AYAKİZİ TURİZM organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Özel Tur Araçları ile Ulaşım
 • Kahvaltı (Araç içi Sandviç)
 • Programda Belirtilen Geziler
 • Profesyonel Rehberlik Hizmeti
 • Refakat Hizmeti
 • Seyahat Esnasında Soğuk İkramlar

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Müze Giriş Ücretleri
 • Kişisel Harcamalar
 • Öğle Yemeği

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri:


  1.Ek Bilgiler

  Turlarımız, tura kayıt yaptıran kişi sayısına göre; 15-18 kişide özel dizayn minibüs ile (Crafter, Sprinter), 19-30 kişide midibus ile (Sultan, Turkuaz, Nova, Prestige, Harmony), 30 kişinin üstünde ise lüks otobüslerimiz (Tourismo, Neoplan, Fortuna, Safir) ile yapılacaktır. Turlarımızın, yeterli sayıya ulaşamaması ve iptal olması durumunda (min.15 Kişi); konaklamalı turlarda minimum 2 gün önceden, günübirlik turlarda minimum 1 gün önceden haber verilir.Ayakizi Turizm, kesin kayıt tarihine kadar fiyatlarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Otellerden hareket saatlerini rehber belirleyecektir ve iklim koşullarına göre programda değişiklik yapabilir.  Ayakizi Turizm, gerekli gördüğü durumlarda; tur güzergahını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar. Ayakizi Turizm, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Ayakizi Turizm sorumlu tutulamaz.

  2.İptal Şartları

  3.Vize Bilgileri
  SAFRANBOLU TURU GÜNÜBİRLİK HAKKINDAKİ GÖRÜŞLERİNİZ


  Tur Bilgileri

  Benzer Turlar

  ADANA PORTAKAL ÇİÇEĞİ FESTİVALİ TURU

  ADANA PORTAKAL ÇİÇEĞİ FESTİVALİ TURU

  1 Gece 2 Gün

  05.04.2021

  425.00 TL

  ALAÇATI OT FESTİVALİ TURU

  ALAÇATI OT FESTİVALİ TURU

  1 Gece 2 Gün

  08.04.2021

  450.00 TL

  FETHİYE KAŞ KALKAN TURU

  FETHİYE KAŞ KALKAN TURU

  5 Gece 6 Gün

  11.07.2021

  1595.00 TL

  KUZEY EGE KAZDAĞLARI TURU

  KUZEY EGE KAZDAĞLARI TURU

  5 Gece 6 Gün

  22.08.2021

  1550.00 TL

  DOĞU EKSPRESİ İLE KARS ERZURUM TURU

  DOĞU EKSPRESİ İLE KARS ERZURUM TURU

  4 Gece 5 Gün

  12.02.2021

  1495.00 TL

  
  Kampanyalardan Haberdar Olun