• Tatiliniz İz Bırakmalı...
7/24 WhatsApp Canlı Destek

KIBRIS TURU
KIBRIS TURU Hakkında Genel Bilgiler

ANKARA ÇIKIŞLI KIBRIS TURU PEGASUS HAVAYOLLARI İLE 3 GECE 4 GÜN

Uçak Saatleri
Pegasus               Ankara-Lefkoşe 10:35 Gider
Pegasus               Lefkoşe-Ankara 23:40 Döner
 
Hareket Noktaları
08:30 - Esenboğa Havalimanı

1. Gün: Ankara’dan hareket, Lefkoşa

08:30 Esenboğa Havalimanı'nda buluşmanın ardından gerekli bilet ve bagaj işlemlerinin tamamlanmasının akabinde Lefkoşa'ya keyifli bir yolculuk. Lefkoşa'ya varışımızın ardından alanda bizi bekleyen aracımızla hotelimize hareket. Hotelimizde C.ınn İşlemleri ve Serbest Zaman


 Uçak saatleri talep durumuna göre değişiklik gösterebilir 

 


2. Gün: Lefkoşa, Makarios\'un Yazlık Köşkü, Barbarlık Müzesi, Ledra Palas, Gazi Magosa, Surlar, Namık Kemal Zindanları, Kapalı Maraş

Otelimizde alacağımız açık büfe sabah kahvaltımız sonrasında turumuz için hareket. Gezimiz esnasında görülecek yerler arasında Makarios’un Yazlık Köşkü (Panoramik), Boğaz Şehitliği, Barbarlık Müzesi, Yeşil Hat Sınırı (Panoramik), Ledra place oteli, Merhum Cumhurbaşkanı Rauf Denktaş’ın çalışma evi, Lefkoşa surları, Cumhurbaşkanlık Sarayı, Girne kapısı, Kktc Meclisi bulunmaktadır. Lefkoşa'da alışveriş için vereceğimiz molamız sırasında 1001 çeşit yöresel ürünlerden satın alabilirsiniz. Molamızın ardından Dünyanın en büyük 2. Bayrağı T.C ve K.K.T.C bayrağını panoramik olarak gördükten sonra Gazi Magosa’ya hareket. St. Barnaba İkon ve Arkeoloji Müzesi, Kral Mezarları (panoramik), Mağusa surları, Namık Kemal zindanı, Lala Mustafa Paşa Cami, Venedik surları, Kapalı Maraş (hayalet şehir) gezilerimizin ardından tahmini saat 17.30'da Otelimize transfer. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

 


3. Gün: Girne, Bellapais, Mavi Köşk

Otelimide alacağımız açık büfe sabah kahvaltımızın ardından St. Hilarion Kalesi ve kuş bakışı Girne manzarasında fotoğraf çekimimizin ardından Beylerbeyi köyünde kahve molası veriyoruz. Molamızın ardından Bellapais Manastırı, Karaoğlanoğlu Şehitliği, Açık Hava Araç Müzesi, Barış ve Özgürlük Müzesi, Yavuz çıkarma plajı ve çıkarma anıtı, Mavi köşk (kaçakçının köşkü) gezilerimiz sonrasında otelimize transfer. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

 


4. Gün: Girne, Lefkoşa, Ankara\'ya Varış

Otelimizde alacağımız açık büfe sabah kahvaltımızın sonrasında rehberimizin belirleyeceği saate kadar Girne'de serbest zaman. Serbest zaman sonrasında Lefkoşa Havalimanı'na hareket. Gerekli bilet ve bagaj işlemlerinin tamamlanmasının akabinde Ankara'ya keyifli bir yolculuk. Ankara'ya varışımızın ardından bir başka organizasyonda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.


Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 

 • Gidiş-Dönüş Pegasus Uçak Biletleri
 • Seçilen Hotel de Yarım Pansiyon Konaklama
 • Ercan-Otel-Otel-Ercan Transferler
 • Rehberlik Hizmetleri
 • Girne ve Lefkoşe Turları

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Öğle Yemekleri
 • Müze ve Ören yeri giriş ücretleri
 • Deniz Manzaralı Oda Farkı
 • Kişisel Harcamalar

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri:


  1.Ek Bilgiler

  2.İptal Şartları

  3.Vize Bilgileri
  KIBRIS TURU HAKKINDAKİ GÖRÜŞLERİNİZ


  Tur Bilgileri

  Benzer Turlar

  
  Kampanyalardan Haberdar Olun
  Grup Şirketlerimiz Hattusas Lojistik Double Inn Marina Shuttle Ankara Deko Plastik Caner Turizm Grand Merpond Otel