• Tatiliniz İz Bırakmalı...

GÜNEY AFRİKA CUMHURİYETİ & ZIMBABWE & BOTSWANA TURU
GÜNEY AFRİKA CUMHURİYETİ & ZIMBABWE & BOTSWANA TURU Hakkında Genel Bilgiler

Güney Afrika Cumhuriyeti & Zimbabwe & Botswana

Cape Town (3) (Stellenbosch & Ümit Burnu & Duiker Adası & Boulders Kumsalı & Houtbay)

 

 

Viktoria Şelalesi (3) (Zimbabwe Nehri Üzerinde Tekne Turu & Victoria Şelaleleri Ulusal Parkı)

Botswana (Chobe Ulusal Parkı Safari) Johannesburg

1. Gün: İSTANBUL – CAPE TOWN


9 Ağustos 2019 Cuma İstanbul Atatürk Havalimanında saat 15:00’da ayakizi yetkilisi ile buluşma. Bagaj ve pasaport işlemlerimizin ardından saat 19:45’de Qatar Hava Yolları QR 246 sefer sayılı uçuşu ile Doha’ya hareket ediyoruz. Akşam saat 23:50’de Doha’da yapacağımız kısa bir aktarmanın ardından gece 01:40’da QR 1369 sefer sayılı uçuşumuz ile Cape Town’a hareket edeceğiz. Geceleme uçakta.
 


2. Gün: CAPE TOWN


Sabah yerel saat ile 11:10’da Cape Town’a varışımızın ardından, havalimanında bizleri bekleyen özel aracımız ile otelimize transfer olmadan önce kısa bir şehir turu gerçekleştireceğiz. Şehir turumuz esnasında Masa Dağı (Teleferik ile çıkış / hava şartları müsait olduğu takdirde / bu dağa çıkış için havanın açık ve bulutsuz olması gerekmektedir.) Bartolomeus Heykeli, Company Gardens, Jan Van Ribbeck Heykeli, Saint George Katedrali, Botanik Bahçesi, Malay Mahallesi göreceğimiz yerler arasındadır. Şehir turumuzun ardından otelimize hareket ve dinlenmek için serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz akşam yemeğini Waterfront bölgesinde yer alan restoranlarda alabilir yada renkli Cape Town gecelerinin tadını çıkarabilir. Geceleme otelimizde.
 


3. Gün: CAPE TOWN


Sabah alınacak kahvaltının ardından tam günlük Ümit Burnu turunu gerçekleştireceğiz. Bugün, fokların yaşadığı Houtbay Adası, ünlü Chapmans Tepeleri ve Atlantik Okyanusu ile Hint Okyanusu’nun birleştiği nokta olan ünlü denizci, kaşif Vasco de Gama’nın geçtiği Ümit Burnu, Cape Point’te ki dünyanın en yüksek feneri ve Boulders Beach’te ki penguenleri göreceklerimiz arasındadır. Turumuz sonrasında Cape Town’daki otelimize hareket, geceleme otelimizde.
 


4. Gün: CAPE TOWN


Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından, dileyen misafirlerimiz rehberimizin düzenleyeceği extra olarak yapılacak olan Stellenbosch Üzüm Bağları turumuza katılabilirler. Dünyanın en ünlü şaraplarından bazılarının üretildiği ve muhteşem doğa güzelliklerine şahit olacağımız bu turumuzda, şarap tadımı yapabilir ve arzu ederseniz beğendiğiniz şaraplardan uygun fiyata alabilirsiniz. Üniversitesi ve şarap bağları ile ünlü Stellenbosch kasabası ziyaretimiz ve öğle yemeğimizin ardından sonrasında serbest zaman. Turumuz sonrasında Cape Town’a hareket ve geceleme otelimizde.
 


5. Gün: CAPE TOWN – VICTORIA ŞELALELERİ


Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından havalimanına transfer işlemlerimizi gerçekleştireceğiz. Check in ve pasaport işlemlerimizin ardından, yerel havayolları ile Viktoria Şelalesi’ne hareket. Varışımızın ardından havalimanında bizleri bekleyen özel aracımız ile otelimize hareket edeceğiz. Odalarımıza yerleşme ve kısa bir dinlenmenin ardından akşam yemeğimizi Zimbabwe Nehri üzerinde, muhteşem günbatımını da izleyebileceğimiz Sunset Cruise Tekne Turu esnasında alacağız. Turumuzun ardından otelimize transfer. Geceleme otelimizde.
 


6. Gün: VICTORIA ŞELALELERİ


Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında Victoria Şelaleleri ve Ulusal Parkı turumuzu gerçekleştirmek üzere otelimizden ayrılıyoruz. Victoria Şelaleleri’ni yakından görmek için park içerisinde  yapacağımız yürüyüş sonrasında serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği şelaleler üzerinde helikopter uçuşu turumuza katılabilirler . Turumuz sonrasında serbest zaman. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

 


7. Gün: VICTORIA– BOTSWANA (CHOBE ULUSAL PARKI)


Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından dünyanın en güzel safari parklarından biri olan Chobe Ulusal Parkı Safari programımızı gerçekleştireceğiz. En iyi safari parklarından biri olan Chobe Ulusal Parkı içerisinde yapılan aktivitelerden faydalanacağız. Akşam üzeri otelimize hareket ve dinlenmek için serbest zaman.
 


8. Gün: VICTORIA ŞELALELERİ / JOHANNESBURG


Sabah kahvaltısının ardından havalimanına transfer işlemlerimizi gerçekleştireceğiz. Yerel havayolları ile Victoria Şelaleleri – Johannesburg uçuşumuzu gerçekleştireceğiz. Havalimanina varışımızın ardından Johannesburg şehir turumuzu gerçekleştireceğiz. Şehir turumuz esnasında Şehir Merkezi, Houghton- Mandela Evi, Melrose Arch, Sandton bölgeleri göreceğimiz yerler arasındadır. Son alışverişlerimizi tamamlamak için biraz serbest zaman. Akşam üzere yeniden havalimanına dönüş ve check in ve pasaport işlemlerimizin ardından, saat 19:40’da Qatar Hava Yolları QR 239 sayılı sefer ile Doha uçuşumuzu gerçekleştireceğiz. Geceleme uçakta.
 


9. Gün: DOHA - İSTANBUL


Yerel saat ile 05:30’da Doha’ya varış ve kısa bir aktarmanın ardından QR239 sefer sayılı uçuşumuz ile 07:40’da Istanbul’a uçuşumuzu gerçekleştireceğiz. Yerel saat ile 12:10’da İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.
 


Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • İstanbul / Doha / Cape Town - Johannesburg – Doha / İstanbul arası Qatar Havayolları ile ekonomi sınıfı
 • gidiş dönüş uçak bileti ve vergiler.
 • Cape Town / Victoria Şelaleleri, Victoria Şelaleleri / Johannesburg arası yerel havayolları ile ekonomi
 • sınıfı tek yön iç hat uçak bileti ve vergiler.
 • Cape Town’da 3 gece Radisson Blue Le Vendome Hotel’de, Victoria Şelaleleri’nde 3 gece Cresta
 • Sprayview Lodge’da yada benzeri otellerde konaklamalar.
 • Programda belirtilmiş olan tüm kahvaltı ve 2 akşam yemekleri (yemeklerde içki ve meşrubatlar dahil
 • değildir).
 • Programda belirtilmiş olan tüm şehir turları ve transferler.
 • Programda belirtilmiş olan Victoria Şelaleleri Safari ve Sunset Cruise Tekne turu, Botswana Chobe
 • Milli Parkı safarileri
 • Tüm havalimanı / otel / havalimanı transferleri.
 • Profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri.
   

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Otellerde yapılacak olan kişisel harcamalar (minibar, bar, restoran, telefon, kuru temizleme).
 • Programda belirtilmemiş olan yemekler ve yemeklerde alınacak olan içki ve meşrubatlar.
 • Kişi başına 15 TL tutan yurt dışı çıkış konut fonu.
 • ERV Özel Yurtdışı seyahat iptal ve sağlık sigortası Kişi Başı 80 €

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri:


  1.Ek Bilgiler


  ÖNEMLİ NOTLAR VE SÖZLEŞME DETAYLARI:
  *Yukarıda belirtilen uçuş saatleri havayolları ve diğer yerel taşıyıcılardan alınmıştır. Uçuş saatlerinde meydana gelebilecek herhangi bir değişiklikten, uçak iptalinden, uçağın teknik aksaklıklarından dolayı ortaya çıkabilecek rötarlardan, yolcunun iç hat uçuşlarını kaçırmasından kaynaklanan aksaklık veya doğabilecek olumsuz koşullardan Turvigo kesinlikle sorumlu tutulamaz. *Programda belirtilen ve iç hatlarda uçuş gerçekleştirilecek olan havayolunun / havayollarının yerine başka bir yerel taşıyıcı / taşıyıcılar ile uçulabilir. Dolayısıyla, aktarma noktaları ve saatleri değişkenlik gösterebilir. *Turvigo gerekli gördüğü durumlarda haber vermeksizin programın içeriğini bozmadan, şehirlerin programdaki sırasını ve uçulacak olan ana hava yolunu değiştirebilir. *Turumuzun gerçekleşebilmesi için minimum 16, maksimum 21 kişinin katılımına ihtiyaç vardır (Gerekli çoğunluk sağlanamadığı takdirde Turvigo yukarıda belirtilen programı iptal etme hakkına sahiptir ve misafirlerine para iadesi yapar).
  *Otellerde check-in saati 14:00, check-out ise 11:00 ila 12:00 arasındadır. *Seyahat edeceğiniz ülke kendi yerel para birimini kullanmaktadır ve konvörtıbl değildir. Dolayısıyla seyahat öncesinde bu para birimlerini Türkiye’deki banka veya döviz bürolarından tedarik edemezsiniz. Bunun için yanınızda USD veye EURO bulundurmanızı tavsiye ederiz. *Uçak yolculuğu esnasında her yolcunun kabin içinde 36 cm (yükseklik) x 23 cm (en) x 56 cm (boy) ebatlarında 1 parça eşya alma hakkı vardır. Bu seyahat esnasında kişi başı valiz hakkı maksimum 20 kg ile sınırlıdır. (LÜTFEN BU DETAYI TUR KALKMADAN ÖNCE FİRMAMIZ İLE TEKRAR TEYİD EDİNİZ. ZİRA HAVAYOLLARI VALİZ TAŞIMA KURALLARINI HABER VERMEKSİZİN DEĞİŞTİRMEKTEDİR). İç hat uçuşlarında bu ağırlık 15 kg’a kadar düşebilir. Ekstra valiz ya da ağırlıktan veya ödenecek ekstra bagaj ücretinden firmamız ve tur rehberi kesinlikle sorumlu değildir. Uçak içerisine özellikle kişi başına 1 parça eşya (5 kg - 8 kg) alabilirsiniz. *Seyahatiniz esnasında cep telefonlarınızı ancak yurt dışı kullanımına açık ise kullanabilirsiniz. *Bu ülkelere seyahat edecek Türkiye Cumhuriyeti Pasaportuna sahip misafirlerin vizeye ihtiyacı yoktur.

   

  2.İptal Şartları

  3.Vize Bilgileri
  GÜNEY AFRİKA CUMHURİYETİ & ZIMBABWE & BOTSWANA TURU HAKKINDAKİ GÖRÜŞLERİNİZ


  Tur Bilgileri

  Benzer Turlar

  BENELUX & PARİS TURU ( CDG- AMS )

  BENELUX & PARİS TURU ( CDG- AMS )

  7 GECE 8 GÜN

  Fiyatını Sorunuz

  Benelüx Paris Turu

  Benelüx Paris Turu

  7 Gece 8 Gün

  28.09.2020

  599.00

  İTALYA İKONLARI TURU

  İTALYA İKONLARI TURU

  3 Gece 4 Gün

  29.09.2020

  499.00

  COMBO AMERİKA TURU

  COMBO AMERİKA TURU

  12 GECE 13 GÜN

  30.09.2020

  16500.00 TL

  MEKSİKA & KÜBA TURU

  MEKSİKA & KÜBA TURU

  8 Gece 9 Gün

  02.10.2020

  1599.00 $

  
  Kampanyalardan Haberdar Olun