• Tatiliniz İz Bırakmalı...

Game Of Thrones Turu

1179.00

HIRVATİSTAN- BOSNA HERSEK GAME OF THRONES TURU

 

7 GECE 8 GÜN

 

ZAGREB'DEN SARAYBOSNA'YA

1. Gün: Zagreb Hareket

THY'nin TK 1053 sefer sayılı uçuşu sonrasında İstanbul'dan Zagreb'e hareket ederek; yerel saatle saat 08.15'te Zagreb'de oluyoruz. Alanda hazır bulunan tur aracımız ve rehberimizle buluşarak Zagreb Şehir turu yapıyoruz. Turumuz esnasında Zagreb Katedralini, Kanlı Köprüyü, Demir Kapıyı, Hırvatistan Parlamentosunu, Başbakanlık Konutunu, Aziz Mark Katedralini, Loştrak Kulesini, Ban Jelacic Meydanını ve Dolac Pazarını gezip görüyoruz. Kent yürüyüşü şeklindeki turumuz sırasında öğle yemeği hizmeti de alıyor ve akşam saatlerinde otelimize geçiyoruz. Konaklama ve akşam yemeği otelimizde.


2. Gün: Zagreb - Zadar

Oteldeki açık büfe kahvaltı hizmetinden sonra Plitvice Milli Parkına doğru yola çıkıyoruz. yaklaşık 2 saatlik bir yolculuk sonunda Avrupa'nın en özel manzaralarına sahip ; yüzlerce şelaleyi barındaıran Milli Parkının sınırlarına giriyoruz. Burada yaklaşık 2 saatlik bir doğa yürüyüşü ve tekne turu sonunda turumuzu tamalayarak; öğle yemeği hizmeti alıyoruz. Yemek sonrasında Zadar  kentine doğru yola çıkıyoruz. Zadar kent merkezimizdeki turumuzda; Zadar Katedralini, Kalelarga Caddesini, Forum ya da Halk meydanı da denilen Kent meydanını,Azize Meryem Katedralini ve Kent duvarlarını gezip gördükten sonra otelimize geçiyoruz. Konaklama ve Akşam yemeği otelimizde. (270 km)


3. Gün: Zadar - Krka Milli Parkı - Sibenik- Torgir - Split

Oteldeki açık büfe kahvaltı hizmetinden sonra; Krka Milli Parkına doğru yola çıkıyoruz. Game of Thrones'ta Batı Manzaraları olan geçen (Landscape of the West) eşsiz güzellikteki Milli Park gezimizden sonra; Sibenik gezimize başlıyoruz. Game of Thrones'ta Braavos diye adlandırılan ve Titreyen Deniz ile Dar denizin birlşetiği yer olarak biline kent; dokuz özgür şehrin en genci ve güçlüsü olarak bilinir. Turumuzda kenti çevreleyen kale-adaları gördükten sonra Aziz James Katedralini , Aziz James Meydanını ve Belediye Sarayını geziyoruz. Muhteşem Rönesans knetini gezdikten sonra öğle yemeği hizmeti alıyor ve Torgir'e hareket ediyoruz. Eski kent merkezindeki kahve molası sonrasında Spilt'e hareket ediyoruzç Konaklama ve Akşam yemeği Split'te. (200km)


4. Gün: Split - Kliss Kalesi - Neum

Otelimizdeki açık büfe kahvaltı hizmetinden sonra Split gezimize başlıyoruz.Batı diyarının başkenti olan Kral toprakları olarak adlandırılan mekanın tümünün çekildiği kentte; en önemli anıtsal yapı Roma İmparatoru Diokletian'ın yazlık saray olarak yaptırdığı de Game of Thrones'ta Meereen Kenti olarak bilinen ve tüm Ejderhaların eğitildiği yer olarak sarayın bodrumları çekim alanları olarak kullanılmıştır. Buraları fotoğrafladıktan sonra; Meereen kenti olarak bilinen Kliss kentine doğru yola çıkıyoruz. Öğle yemeği hizmetinden sonra Kliss kalesi yürüyüşümüzü tamamlıyor ve konaklamak üzere Neum'a hareket ediyoruz. Konaklama ve Akşam yemeği otelimizde. (160km)


5. Gün: Neum - Dubrovnik - Trebinje

Otelimizdeki açık büfe kahvaltı hizmetinden sonra Dubrovnik'e gidiyoruz.Dubrovnik; Kralın toprakları olarak biline tüm çekimlerin geçtiği lokasyondur. Quarth şehri olarak bilinen çakimler de burada yapılmış olup; Lokrum Adası da çekimlerde kullanılmıştır. Gezimiz sırasında Pile kapısını, Kızıl Kaleyi(Lovrijenac Kalesini), Utanç merdivenlerini, Ston Surlarını, Ölümsüzler Evini (Minceta Kulesini), Rektör Sarayını, Saat Kulesini ve Aziz Vlaho Katedralini gezdikten sonra öğle yemeği hizmeti alıyoruz. Buradan Trsteno Arboretum adı verilen ve dizide Kral Topraklarının en güzel bahçesi olarak bilinen mekanı geziyoruz. Dolu dolu bir günün ardından Trebinje'ye geçiyoruz. Konaklama ve akşam yemeği otelimizde. (100km)


6. Gün: Trebinje - Mostar - Saraybosna

Otelimizdeki açık büfe kahvaltı hizmetinden sonra Mostar'a doğru yola çıkıyoruz. Poçitel köyünü gezdikten sonra Mostar merkeze varıyoruz. Ünlü Mostar Köprüsünü, Koski Mehmet Paşa Camiini ve İmareti gezip görüyoruz. Öğle yemeğini ünlü Jablanica'da alıyoruz. Neretva Köprüsünü de ziyaret ettikten sonra Saraybosna'ya doğru yola çıkıyoruz. varışımızı müteakip Panoramik şehir turunda Fuar alanını, Parlamento Binasını, Radyo Binasını, Ünlü Latin Köprüsünü, Belediye Binasını ve Sebil Meydanını görüyoruz. Başçaşıda alış veriş molası öncesinde kent yürüyüşü yaparak; Sonsuz Ateşi, Markale Pazarını ve Katolik katedralini geziyoruz. Konaklama ve Akşam yemeği otelimizde. (245km)


7. Gün: Saraybosna

Otelimizdeki kahvaltı hizmetinden sonra Vrelo Bosno'ya gidiyoruz. Bosna akarsuyunun 300 den fazla kaynağını içeren muhteşem alanın gezilmesinden sonra Umut tüneli, olarak bilinen müzeyi geziyoruz.  Öğle yemeğimizde ünlü Boşnak Böreği ve çevapi  ikram ediliyor.Aliya İzzetbegovic'in kabrinin de ziyaretinden sonra otelimize geçiyoruz. Konaklama ve akşam yemeği otelimizde. (100km)


8. Gün: Dönüş

Otelimizdeki açık büfe kahvaltı hizmetinden sonra; öğleye kadar serbest zamanımız oluyor. TK 1024 sefer sayılı uçağı ile 14.05'te Saraybosna'dan hareket ederek Türkiye saati ile 17.05'te İstanbul'da oluyoruz. Turumuz burada sona eriyor. Başka turlarda görüşmek üzere...


Fiyata Dahil Olan Hizmetler

- Tam Pansiyon Konaklama (kahvaltı,akşam yemeği) Hizmeti

-Tüm öğle yemekleri

-3 ve 4 Yıldızlı Oteller De Konaklama

-46 Kişilik Mercedes Model Araçla Yapılacak Bütün Transferler

-Program Da Belirtilen Bütün Turlar

-Günlük Yarım Litre İçme Suyu İkramı

-Tüm Vergiler Ve Otopark Ücretleri

-Geziler Boyunca Türkçe Rehberlik Hizmeti

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

-Kişisel Harcamalar

-Şoför ve Rehber İçin Bahşiş

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri:
  30 Ağustos

  Ek Turlar

  Tur Fiyatları

  Tarih İki Kişilik Odada
  Kişi Başı
  Tek Kişi Ek Yatak1. ÇocukTaksitler
  30.08.20191179.001359.00 1179.00-Taksitler »

  1.Ek Bilgiler

  2.İptal Şartları

  3.Vize Bilgileri

  Game Of Thrones Turu HAKKINDAKİ GÖRÜŞLERİNİZ  Tur Bilgileri

  • 3 Ve 4 Yıldızlı Otellerde
  • Zagreb - Zadar - Krka Milli Parkı - Sibenik- Torgir - Split -Kliss Kalesi - Neum-Dubrovnik - Trebinje-Mostar - Saraybosna
  • İstanbul Hava Limanı
  • +90 312 435 08 80

  • Tur Programını Yazdır

  Benzer Turlar

  ANKARA ÇIKIŞLI GRAND UKRAYNA TURU

  ANKARA ÇIKIŞLI GRAND UKRAYNA TURU

  8 Gece - 9 Gün

  01.01.1970

  Fiyatını Sorunuz

  BÜYÜK BALKANLAR TURU (KOSOVALI)

  BÜYÜK BALKANLAR TURU (KOSOVALI)

  7 Gece 8 Gün

  24.08.2019

  429.00

  Game Of Thrones Turu

  Game Of Thrones Turu

  7 Gece 8 Gün

  30.08.2019

  1179.00

  ANKARA ÇIKIŞLI ORTA AVRUPA TURU - OTOBÜS İLE

  ANKARA ÇIKIŞLI ORTA AVRUPA TURU - OTOBÜS İLE

  8 Gece 9 Gün

  06.09.2019

  599.00

  ANKARA ÇIKIŞLI KIBRIS TURU 3 GECE 4 GÜN

  ANKARA ÇIKIŞLI KIBRIS TURU 3 GECE 4 GÜN

  3 Gece 4 Gün

  16.09.2019

  1715.00 TL

  
  Kampanyalardan Haberdar Olun

  © 2018 Tüm Hakları Saklıdır. Acente 2