İSTANBUL ÇIKIŞLI HONKONG BİTİŞLİ FİLİPİNLER TURU 10 GÜN

İSTANBUL ÇIKIŞLI HONKONG BİTİŞLİ FİLİPİNLER TURU 10 GÜN
0.00
SATIN AL
Kalkış Tarihi Kişi Sayısı 1. Çocuk Yaşı 2. Çocuk Yaşı Sizi Arayalım

 

Uçakta geçireceğimiz gecenin ardından tam 7107 adadan oluşan tropikal bir cennet olan Filipinlere varacağız. İlk olarak ülkenin başkenti ve ticaret merkezi Manila’da yapacağımız gezilerde ülkenin ulusal kahramanı JoseRizal anısına yapılan Rizal parkı, 17 yüzyılda İspanyol yönetiminin merkezi Santiago kalesi, Manila katedrali, casamanila, San Agustin kilisesi ve müzesi ile şehrin ticaret merkezleri Makati, Market Market ve Greenhills göreceğimiz yerler arasındadır.

 

Ülkenin 2. büyük şehri ve Macellan’ın karaya ilk ayak bastığı yer olan Cebu’ya 1 saatlik uçak yolculuğu yapacağız.Yolculuğumuzun ardından varacağımız  Cebu’daMacellan’ın ayak bastığı yeri, 1565 yılında inşa edilen İspanyol garnizonluğu,Çin bölgesi ve Taoist tapınağı ve LapuLapu anıtı ile tanışacağız.

 

Filipinlerin ardından modern gökdelenleri, tarihi geçmişi, hareket ve eğlenceli caddeleri ile  ünlü Hong Kong’a gideceğiz. Burada Viktorya tepesi, Repulse Bay, Tin Hou tapınakları, Abeerden balıkçı barınağını göreceğiz. Ayrıca Hong Kong’un muhteşem gece manzarası eşliğinde özel teknemiz ile yapacağımız akşam yemekli Hong Kong körfezi organizasyonumuza katılabilirsiniz.

 

 

 

1. Gün: İstanbul-Manila

Atatürk Havalimanı dış hatlar terminalinde buluştuktansonra Filipinlerin başkenti Manila’ya hareket edeceğiz. Gecemiz uçakta geçmektedir.


2. Gün: Manila

Acente yetkililerimiz tarafından karşılandıktan sonra otelimize yerleşiyoruz. Ardından çevre gezisi için serbest saatler.


3. Gün: Manila

Kahvaltıdan sonra tam gün sürecek başkent Manila’nın bütün tarihi ve doğal yerlerini göreceğimiz şehir gezisi yapacağız.


4. Gün: Manila

Kahvaltıdan sonra serbest saatler..


5. Gün: Manila - Cebu

Sabah kahvaltısının ardından havalimanına transfer.1 saatlik uçuş sonrası Cebu’yavarış,otele transfer ve serbest saatler..


6. Gün: Cebu

Alacağımız açık büfe kahvaltıdan sonra tam gün öğle yemeği  dahil  şehir gezisi.


7. Gün: Cebu-Hong Kong

Kahvaltıdan sonra Hong Kong’a hareket ediyoruz. Hong Kong’a varışımızın ardından otelimize yerleşiyoruz ve serbest saatler.


8. Gün: Hong Kong

Sabah kahvaltısından sonra tam gün sürecek şehir gezisi   yapacağız. Ardından akşam özel teknemiz ile akşam yemekli   organizasyon gerçekleştireceğiz.


9. Gün: Hong Kong

Çevre gezisi ve alışveriş için tam gün serbest saatler.


10. Gün: Hong Kong-Manila-İstanbul

Kahvaltıdan sonra Manila üzerinden bir dahaki  gezilerimizde tekrar beraber olmak ümidi ile İstanbul’a hareket.


Ücrete Dahil Hizmetler
Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler
Tur Hakkında Düşünceleriniz
Ad Soyad
Mesajınız
(En çok 500 karakter)

karakter kaldı
 

Bu Tur İçin Yapılan Yorumlar

BENZER TURLAR

VİZESİZ BÜYÜK BALKAN TURU
VİZESİZ BÜYÜK BALKAN TURU

VİZESİZ

479.00

KÜBA TURU
KÜBA TURU

KOLAY KÜBA VİZESİ

2249.00 $

YILBAŞI BARSELONA
YILBAŞI BARSELONA

YILBAŞI ÖZEL

699.00

ANKARA ÇIKIŞLI PRAG TURU
ANKARA ÇIKIŞLI PRAG TURU

ANKARA HAREKETLİ

299.00

MAXI ITALYA ROMA MILANO
MAXI ITALYA ROMA MILANO

ANKARA KESİN HAREKETLİ

429.00