İSTANBUL ÇIKIŞLI FİLİPİNLER TURU KUALA LUMPUR BİTER 10 GÜN

İSTANBUL ÇIKIŞLI FİLİPİNLER TURU KUALA LUMPUR BİTER 10 GÜN
0.00
SATIN AL
Kalkış Tarihi Kişi Sayısı 1. Çocuk Yaşı 2. Çocuk Yaşı Sizi Arayalım

 

7107 adadan oluşan tropikal bir cennet olan Filipinlere gideceğiz. İlk olarak ülkenin başkenti ve ticaret merkezi Manila’da yapacağımız gezilerde ülkenin ulusal kahramanı JoseRizal anısına yapılan Rizal parkı, 17 yüzyılda İspanyol yönetiminin merkezi Santiago kalesi, Manila katedrali, casamanila,  San Agustin kilisesi ve müzesi ile şehrin ticaret merkezleri Makati, Market Market ve Greenhills göreceğimiz yerler arasındadır.

 

Ülkenin 2. büyük şehri ve Macellan’ın karaya ilk ayak bastığı yer olan Cebu’ya 1 saatlik uçak yolculuğu yapacağız. Yolculuğumuzun ardından varacağımız Cebu’daMacellan’ın ayak bastığı yeri, 1565  yılında inşa edilen İspanyol garnizonluğu, Çin bölgesi ve Taoist tapınağı ve LapuLapu anıtı ile tanışacağız.

 

1. Gün: İstanbul-Manila

Atatürk  Havalimanı dış hatlar terminalinde buluştuktan sonra Filipinler’in başkenti Manila’ya hareket edeceğiz.Gecemiz uçakta geçmektedir


2. Gün: Manila

Tropikal bir güzelliğe sahip olan Manila’ya varış ve partner acentemiz tarafından karşılandıktan sonra otelimize transfer ve yerleşme.Çevre gezisi için serbest saatler.


3. Gün: Manila

Kahvaltıdan sonra öğle yemeği dahil tüm gün sürecek başkent Manila’nın tarihi ve doğal yerlerini göreceğimiz şehir gezisini yapacağız.


4. Gün: Manila

Serbest saatler.Yerel şov ve müzik eşliğinde akşam yemeğim.


5. Gün: Manila-Cebu

Kahvaltıdan sonra bir saatlik uçuşla Filipinlerin ikinci büyük ve turistik adası Cebu’ya varış ve otelimize yerleşme ,çevre gezisi için serbest saatler.6. Gün: Cebu

Alacağımız açık büfe kahvaltıdan sonra öğle yemeği dahil tam gün şehri turu.


7. Gün: Cebu-Kuala Lumpur

Kahvaltıdan sonra havalimanına transfer ve üç saatlik bir uçuştan sonra Malezya’nın başkenti Kuala Lumpur’a varış ve otelimize yerleşme.Serbest saatler..


8. Gün: Kuala Lumpur

Alacağımız kahvaltıdan sonra öğle yemeği dahil tam gün şehir turu


9. Gün: Kuala Lumpur

Serbest saatler..


10. Gün: Kuala Lumpur-Cebu-İstanbul

Havalimanı’na transfer , Manila üzerinden bir dahaki gezilerimizde tekrar birlikte olmak ümidi ile İstanbul’a hareket.


Ücrete Dahil Hizmetler
Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler
Tur Hakkında Düşünceleriniz
Ad Soyad
Mesajınız
(En çok 500 karakter)

karakter kaldı
 

Bu Tur İçin Yapılan Yorumlar